Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

На одне робоче місце претендують шість осіб, потрібні електрогазозварники і бухгалтери

112 Views
На одне робоче місце претендують шість осіб, потрібні електрогазозварники і бухгалтери

Станом  на перше вересня  в  області було зареєстровано  12,4 тисячі безробітних громадян, повідомляє Кіровоградський обласний Центр зайнятості. Безробітним пропонують 1тисячу 739 вакансій, наявних у базі даних центрів зайнятості області. У  середньому  на одну  вакансію  претендувало шість осіб.

Найбільшим попитом на ринку праці Кіровоградщини користуються працівники сільського господарства (40,8%), переробної промисловості (11,7%), торгівлі (9,5%), державного управління та оборони (7,0%).

На одне робоче місце претендують шість осіб, потрібні електрогазозварники і бухгалтери

Натомість не вистачає електрогазозварників – підприємства області, у тому числі і Олександрії, потребують 58 фахівців цієї професії.  Роботодавці області готові платити електрогазозварникам від «мінімалки» (6 000) до 15 477 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

А в Олександрії на замовлення ТОВ»Трак- Прайдтранс», що займається автоперевезеннями вантажів здебільше сільськогосподарського призначення, відбувся міні-ярмарок вакансій з метою пошуку кандидатів на посади головного бухгалтера та фахівця з логістики.

На в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості захід були запрошені 10 шукачів роботи, які відповідають вимогам роботодавця.

Як повідомив директор товариства Дмитро Хільчук, головний бухгалтер повинен мати досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку, вільно користуватися програмою «1C: Бухгалтерія» та працювати з ПДВ.

На одне робоче місце претендують шість осіб, потрібні електрогазозварники і бухгалтери

Була окреслена і перспективна вакансія фахівця з логістики.  Роботодавець повідомив, що готовий взяти на роботу вмотивованих кандидатів початкового, а також професійного рівня. Крім того, серед вимог: комунікабельність, вільне володіння українською мовою, здатність до швидкого навчання та розвитку, уміння працювати оперативно як самостійно, так і в команді. У результаті три особи запрошено на підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar