Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя»

185 Views
Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя»

Героїня фотовиставки «Моє Я» Ірина Балашова —  журналістка, головна редакторка районної газети «Сільський вісник». Депутатка Олександрійської районної ради 8 скликання. Дружина, мама двох дорослих синів.

«Мій особистий секрет успіху – у тому, що я сама обираю своє оточення і ніколи не перекладаю відповідальність за своє життя на інших. Беру ініціативу у свої руки, розвиваю силу волі, самодисципліну, стійкість характеру. Серед моїх переваг – уміння прощати, просити вибачення і визнавати свої помилки.

Моя професія дає мені відчуття незалежності і свободи. Бути собою, займатися улюбленою справою, спілкуватися з людьми за власним вибором, відстоювати їхні інтереси – це свобода.

А рівність – це рівність перед законом усіх без винятку, рівні можливості чоловіків і жінок незалежно від соціального статусу, місця народження, родинних зв’язків.  Це стосується і оплати праці. На моє переконання, рівність має визначатися не лише  кількістю жінок у депутатському корпусі чи у керівництві міською радою, а ще  їхніми практичними можливостями  самостійно ухвалювати рішення.

Будьте у гармонії з собою, не бійтеся труднощів, не розчаровуйтеся,  вірте у свої сили, формуйте своє сильне оточення і не забувайте, що ви – Жінка. Коли ми відкриті світу, змінюємо своє ставлення до життєвих викликів, готові йти вперед, тоді  і зміни приходять у наше життя».

Аудіозапис з розповіддю Ірини про себе можно прослухати ТУТ.

Нагадаємо, виставка-перфоманс «Моє Я»  працює у художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) до 30 вересня. Її героїнями стали 10 жінок з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі.  Чорно-білі світлини учасниць  супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Доступні також аудіозаписи інтерв’ю, які можна послухати, зісканувавши QR-код.

Крім того, своє Я жінки втілили в арт-об’єтах, що експонуються поряд зі світлинами. Згодом виставка буде експонуватися і в інших містах Україні, зокрема, у Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Харкові. Вона буде доповнюватися новими фотопортретами і арт-об’єктами. Ініціативу організаторів можна підтримати фінансово – на виставці організовано добровільний збір коштів.

Проведення виставки-перфомансу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Аудіорозповідь Ірини Балашової ТУТ.

Про інших учасниць виставки: Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

Докладніше про виставку «Моє Я»: «Моє Я»: виставка про успішних жінок — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar