Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Ірина Кабанова: «Бажання – те, що нами рухає. Будь собою і роби те, що приносить задоволення»

192 Views
Ірина Кабанова: «Бажання – те, що нами рухає. Будь собою і роби те, що приносить задоволення»

Ірина Кабанова – адвокат, волонтерка, мама двох дорослих донечок, бабуся двох неймовірних онуків.

«Колись, коли «дерева були великими», я гадала, що роль жінки – це перш за все родина, діти, чоловік.  Але з часом все змінюється: дерева стають меншими, ми дорослішими. Я адвокат, і сенс моєї роботи – допомагати людям. Від цього я отримую задоволення.

  У 2014 році життя поділилося на до та після. Я зрозуміла, що не зможу спостерігати з дивана за тим, що відбувається в моїй Україні!  Зібрала однодумців, і ми разом створили «Координаційний центр допомоги воїнам АТО». Люди згуртувалися та працювали, відсунувши на другий план особисте – роботу, бізнес, родини. Усе заради перемоги! За ці роки я не помітила, як майже втратила свою роботу, не бачила, як онук пішов до школи, став майже дорослим. Не пам’ятаю, як народилася та підросла онука. Та я не жалкую. Родина мене підтримувала тоді,  підтримує й зараз. Якщо завдяки тому, що ми робили, вдалося врятувати хоч одне життя, то все вартувало того!

Секрет мого успіху простий: бути собою і робити те, що приносить задоволення! Складова будь якого успіху – це відповідальність та обов’язковість.  Ці якості мають бути притаманні кожній людині, незалежно від посади, статусу, статі. Та коли геть важко, коли здається, що вже «все», сили скінчилися, дозволяю собі стати «Блондинкою»: вмикається гумор, перезавантаження і я готова йти далі!

Для мене важливо бути корисною. Понад 20 років я працюю у сфері права. Щодня хтось звертається по допомогу. Це моє життя!  Страшно стати непотрібною, не змогти допомогти тому, хто звернеться до тебе і потребуватиме її. Моя сила – у моїй небайдужості. Якщо можу зробити щось корисне, комусь допомогти, щось змінити на краще – я це робитиму!

У роботі драйвить позитивний результат. Завжди кажу клієнтам: » Я не чарівниця, але спробую!» І  коли отримується, то це дійсно драйв. А у звичайному житті отримую задоволення від подорожей, поїздок за кермом, спілкування з друзями! Війна – то страшна річ! Але «завдяки» цій клятій війні, я познайомилася з величезною кількістю неймовірних людей! І це величезне задоволення!  Я вдячна долі за ці знайомства!

Головне – віра у себе, у свої сили. Кожна жінка сама може будувати свій світ. Від неї самої залежить яким він буде. У сучасному світі практично стерлися кордони чоловічих та жіночих справ!  Стань професіоналом своєї справи і суспільство прийме тебе у будь-якій сфері діяльності.

Треба робити те, що подобається, що приносить задоволення. Бажання – це те, що нами рухає! Життя таке швидкоплинне, треба все встигнути, бо навколо безліч цікавого».

Аудіорозповідь Ірини про себе можна прослухати ТУТ.

 Ірина Кабанова — героїня фотовиставки-перфоманса «Моє Я», що проходить у художній галереї VashArt (вулиця Чижевського, 8) до 30 вересня. Докладніше про виставку: «Моє Я»: виставка про успішних жінок — Zametka — Новости Александрии

Її героїнями стали 10 жінок з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі.  Чорно-білі світлини учасниць  супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Доступні також аудіозаписи інтерв’ю, які можна послухати, зісканувавши QR-код.

Крім того, своє Я жінки втілили в арт-об’єтах, що експонуються поряд зі світлинами. Згодом виставка буде експонуватися і в інших містах Україні, зокрема, у Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Харкові. Вона буде доповнюватися новими фотопортретами і арт-об’єктами. Ініціативу організаторів можна підтримати фінансово – на виставці організовано добровільний збір коштів.

Проведення виставки-перфомансу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Про інших учасниць виставки: Марина Дячук: «Головне – комфортно почувати себе у тій ролі, в якій хочеться, а не в тій, у якій «правильно» — Zametka — Новости Александрии

Юлія Єремійчук: «Чим більше успішних жінок, тим швидше ламаються стереотипи» — Zametka — Новости Александрии

Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

Юлія Левандовська: «Оптимізм і здатність притягувати до себе людей — передумова успіху» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar