Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Тетяна Тарасенко: «Бути справжньою, а не зручною»

159 Views
Тетяна Тарасенко: «Бути справжньою, а не зручною»

Тетяна Тарасенко – художниця, феміністка, громадська активістка, мама двох діток.

 «Мій успіх почався з виходу із зони комфорту та подолання глибокої депресії і панічних атак. Вийти з цього стану мені допомогли мистецтво, пензлі і фарби. Я стала зовсім іншою і зрозуміла, що мені  подобається. Згодом поєднання творчості з громадською діяльністю зробило мене тією, яка я є сьогодні. Я займаюся улюбленою справою в оточенні однодумців.

Одна з найсильніших моїх сторін – це сміливість братися за нову справу. Переконана, що для людини немає нічого неможливого, і потрібно завжди дати собі шанс для реалізації свого потенціалу. Якщо щось і не вийшло, то це точно не привід складати крила. Це можливість перетворити свої мінуси на плюси. Найкращий спосіб пробудити свій потенціал – вихід із зони комфорту. Я не боюся кардинально змінювати своє життя, якщо відчуваю потребу.

Я незалежна від думок оточуючих і сама вирішую, що для мене є правильним, а що ні. Вибираю бути справжньою, а не зручною. Також своєю силою вважаю гнучкість: можу підлаштовуватися під будь-які обставини і бачити навіть у найгіршій ситуації щось позитивне та корисне.

Своє призначення відчуваю у творенні позитивних змін навколо себе. Громадською діяльністю, творчістю, своїми картинами намагаюся  показувати людям їх важливість, самоцінність, надихати на розвиток.

Я викреслюю з життя людей, які тягнуть мене вниз. Оточую себе тими, від яких щодня чогось навчаюся і відчуваю підтримку. Та найголовніша людина, від якої залежить наше щастя, — це ми самі. Тому ніколи не здавайтеся і максимально використовуйте можливості, які надає життя. Нічого не бійтеся, долайте перепони, стереотипи та невдачі на шляху до своєї мрії. Промахи – це цінні уроки, а не падіння. Ніколи не буває пізно, а іншого життя у нас не буде.

Свобода – це коли людина не боїться бути справжньою і незалежна від думок оточуючих, коли живе за тими правилами, що встановила для себе, і обирає свою роль сама, а не суспільство це робить за неї».

Розповідь Тетяни про себе доступна і в аудіозапису.

Тетяна — героїня фотовиставки-перфоманса «Моє Я», що проходить у художній галереї VashArt на вулиці Чижевського, 8. Докладніше про виставку можна прочитати ТУТ.

Героїнями виставки стали 10 жінок з Олександрії та району, які самореалізуються у професії, політиці, бізнесі.  Чорно-білі світлини учасниць  супроводжуються короткими розповідями про особисті секрети успіху і цінності. Доступні також аудіозаписи інтерв’ю, які можна послухати, зісканувавши QR-код.

Крім того, своє Я жінки втілили в арт-об’єтах, що експонуються поряд зі світлинами. Згодом виставка буде експонуватися і в інших містах Україні, зокрема, у Кременчуці, Полтаві, Херсоні, Харкові. Вона буде доповнюватися новими фотопортретами і арт-об’єктами. Ініціативу організаторів можна підтримати фінансово – на виставці організовано добровільний збір коштів.

Проведення виставки-перфомансу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Про інших учасниць виставки: Ірина Кабанова: «Бажання – те, що нами рухає. Будь собою і роби те, що приносить задоволення» — Zametka — Новости Александрии

Юлія Левандовська: «Оптимізм і здатність притягувати до себе людей — передумова успіху» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Чемерис: «Коли досягаєш мети, приходить баланс» — Zametka — Новости Александрии

Марія Дитинюк: «Лише у прийнятті всього ми отримуємо гармонію» — Zametka — Новости Александрии

Ірина Балашова: «Коли ми відкриті світу, зміни приходять у наше життя» — Zametka — Новости Александрии

Юлія Єремійчук: «Чим більше успішних жінок, тим швидше ламаються стереотипи» — Zametka — Новости Александрии

Марина Дячук: «Головне – комфортно почувати себе у тій ролі, в якій хочеться, а не в тій, у якій «правильно» — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar