Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Долучайтеся до телеграм-чату «Безпечна Олександрія»

111 Views
Долучайтеся до телеграм-чату «Безпечна Олександрія»

В Олександрії активізована робота телеграм-чату «Безпечна Олександрія». Долучитися до нього запрошують усіх містян, аби мати можливість ділитися інформацією про пригоди та надзвичайні події, а працівникам правоохоронних органів, рятувальникам, комунальним службам та «Муніципальній безпеці» оперативно реагувати на них.

Презентуючи сервіс, міський голова Сергій Кузьменко відзначив, що декілька років тому за ініціативи начальника ГУ НПУ Кіровоградської області Романа Козьякова такий чат створений у Кропивницькому. Сьогодні у ньому понад 12 тисяч підписників. Є телеграм-чат і в Новоукраїнці, до нього долучилися вже 2,5 тисячі місцевих жителів.

У брифінгу для популяризації телеграм-чату «Безпечна Олександрія», що відбувся сьогодні, 6 квітня, у міській раді, взяли участь начальник Олександрійського районного відділу поліції Володимир Хвостов, начальник Олександрійського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області Дмитро Колісник, заступники міського голови і заступник начальника УЖКХ.

 «У нас є всі можливості, щоб дати новий імпульс співпраці міської влади, правоохоронних органів і всіх, хто живе в Олександрії. Такий дієвий інструмент для громади має бути і в нашому місті» – зауважив Сергій Кузьменко.

Володимир Хвостов додав: сервіс допоможе пришвидшити прибуття на місце подій поліції і медиків, що дозволить підвищити якість роботи зазначених структур, і громада має це оцінити. Сприйматимуть правоохоронці і критичні зауваження.

Готова до співпраці і Служба порятунку: інформацію у чаті цілодобово моніторитимуть диспетчери, а усі 5 підрозділів УДСНС швидко реагуватимуть і надаватимуть потрібну допомогу. Комунальні, аварійні служби і «Муніципальна безпека» також долучаються.

Інформація буде перевірятися на предмет виключення фейків.

Долучитися до телеграм-чату «Безпечна Олександрія» можна за посиланням:  https://t.me/joinchat/RKgLvKaETl659IE-

Повідомлення від абонента повинно містити наступну інформацію:

– суть події,

– точна адреса, де відбувається чи відбулася подія, час;

– фото з місця події (за можливості);

– контактний телефон заявника (для з’ясування обставин).

У чаті бажано не вести переписку на теми, які не стосуються порушень правопорядку, надзвичайних подій чи пригод. Фейкова інформація буде відстежуватися, а порушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності. 

Раніше ми повідомляли: В Александрийской ОТГ будут созданы полицейские станции — Zametka — Новости Александрии

Ізолятор тимчасового тримання підтримають бюджетним коштом — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar