Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Хто має право на отримання субсидій?

339 Views
Хто має право на отримання субсидій?

Розширився перелік осіб, які мають право на житлову субсидію. Зміни до порядку та умов надання житлових субсидій внесено Постановою Кабінету Міністрів України № 1184, що набула чинності 18 листопада 2021 року.

Внесеними змінами надано право на отримання субсидії особам, зокрема, у випадках:

• якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл, яким менше 5 років, вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат;

• якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);

• у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з Державного чи місцевого бюджету (такі кошти не враховуватимуться до сукупного доходу сім’ї під час обчислення субсидії).

Крім того, при визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено заповіт, за умови, що таке житло не здається в оренду. До відповідних змін це стосувалося лише другого житла, розташованого в сільській місцевості.

Також зазначеною Постановою змінено загальну суму заборгованості зі слати за житлово-комунальні послуги за наявності якої житлова субсидія не призначалась. До внесених змін ця сума становила 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн). Відтепер житлова субсидія не призначатиметься у разі наявної простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Громадяни, яким було відмовлено у призначенні житлової субсидії із зазначених вище причин, мають право повторно звернутися за її отриманням.

Читайте також: Заяву на отримання субсидій можна відправити поштою — Zametka — Новости Александрии

Внесіть дані до Реєстру територіальної громади — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar