Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Олександрійців закликають діяти проти насильства

94 Views
Олександрійців закликають діяти проти насильства

У суботу, 27 листопада, о 13.00  на Соборній площі Олександрії відбудеться хепенінг “Діємо проти насилля”. Усіх бажаючих запрошують взяти участь у цьому заході, який організує громадська організація  “Олександрійський гендерний інформаційний центр” в рамках проєкту «Сила рівності».

Із 25 листопада стартує Всеукраїнська акція “16 днів проти насилля”. Команда ОГІЦ переконана, що для подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства важливо почати суспільний діалог. Саме тому обрали формат хепенінгу: він включає в себе імпровізацію і не має чіткого сценарію. Власне, хепенінг – це форма сучасного мистецтва, що представляє дії, події або ситуації, які відбуваються за участю художника, але не контрольовані ним повністю.

У хепенінгу “Діємо проти насилля” організатори залучатимуть до дійства перехожих і планують продемонструвати, які бувають види насильства, чому виникає домашнє та гендерно зумовлене насилля, які існують інструменти його уникнення та протидії. Також ця подія має на меті спонукати людей змінити своє ставлення до вирішення проблеми гендерної рівності і в нетрадиційній формі продемонструвати поняття значення понять: гендерні потреби, гендерний портрет, фемінізм.

Отже, на всіх охочих чекають у суботу, 27 листопада, о 13.00 на Соборній площі.

Телефон для довідок: 099 137 94 60 (Анна).

Раніше ми повідомляли: «Я проти» стереотипів і за право вибору — Zametka — Новости Александрии

Сила – у партнерстві — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar