Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Олександрійці беруть участь у створенні «Книги Добра»

185 Views
Олександрійці беруть участь у створенні «Книги Добра»

8 лютого виповнилося чотири роки міжнародному соціальному проекту «Книга Добра», що є продовженням проекту «Діти за мир у всьому світі». Масштабний міжнародний соціальний проект мандрує світом та об’єднав тисячі дітей і дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах.

Олександрійці беруть участь у створенні «Книги Добра»

«Книга Добра» в Україні стартувала 8 лютого 2017 року за підтримки Міністра закордонних справ України, письменниці Марії Матіос, Міністерств закордонних справ та Посольств Естонії й Угорщини, з благословення  верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара. Керівник проекту — Василь Вишиванюк, почесний консул Угорщини у Івано-Франківську та Івано-Франківській області, президент проекту – Катерина Бужинська. Редакційну раду очолює лауреат Шевченківської премії в галузі літератури Марія Матіос.

Участь у  створенні  «Книги Добра» взяли більше 500 тисяч дітей та дорослих з усіх куточків України. 350 переможців попередніх етапів проекту в складі української делегації передавали  примірники Книги в найбільші бібліотеки світу. Унікальний примірник  «Книга Добра» вже зберігається у бібліотеках Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, України та інших країн. До Книги увійшли дитячі історії та малюнки про добро.

Олександрійці беруть участь у створенні «Книги Добра»

У вересні 2018 року за ініціативи тренера Алли Мартиненко до проекту долучилася школа усного рахунку Соробан в Олександрiї. «Ми робили добрі справи, брали участь у благодійних акціях, допомагали дітям з дитячих будинків, вчилися бути добрішими,— розповіла Алла Мартиненко. — Ми з донькою Тетяною проводили з дітьми різні заходи і відправляли фотографії до адміністратора  цього проекту.  І в лютому 2019 року ми стали послами миру і добра від України. Спочатку я їздила до Румунії із своїми студентами школи Соробан. Ми відвідали королівський палац,  були у залі державних прийомів. Зустрічалися з принцесою Маргаретою, берегинею Румунської корони. Учасники проекту передали їй унікальний примірник «Книги Добра», в якому зібрані історії про добро від дітей з всієї України.  Були у палаці Пєлєш в Синаї, в замку Бран — це замок Дракули. Стали учасниками незабутніх екскурсій. 

Олександрійці беруть участь у створенні «Книги Добра»

А в грудні 2019 року в рамках проекту до Угорщини та Австрії запросили мою доньку Таню. Посли миру і добра зустрічалися з президентом Угорщини та теж передали йому примірник Книги. Були на екскурсії в палаці Естерхазі, де їх пригощали знаменитим тортом. Побували в угорському парламенті. Їздили в Австрію,  гуляли Віднем».

Олександрійці беруть участь у створенні «Книги Добра»

До речі, «Книга Добра» друкується у Центрі української культури у Таллінні на спеціальному папері з бавовни та сушених трав, який може зберігатися понад тисячу років. Для кожної сторінки виготовляється окреме кліше, а історії написані каліграфічним почерком. Усього видано більше 100 ексклюзивних екземплярів Книги за середньовічною технологією і понад 10 тисяч – сучасним друком.

Олександрійці беруть участь у створенні «Книги Добра»

«Проект не політичний і націлений нести добро по світу, – додає тренер школи усного рахунку Соробан в Олександрії Алла Мартиненко. – У нашій школі ми продовжуємо участь у ньому. Разом із студентами школи вітаємо «Книгу Добра»  з Днем народження і творімо добрі справи! Щасливі мати таких гарних друзів! У подарунок проекту ми з донькою Тетяною склали вірш:

«Книга Добра» – це серденько в долоньках,

«Книга Добра»  – це сонця тепло.

«Книга Добра»  нас з’єднала з тобою

І в наших серцях зародилось добро.

Вітаєм зі святом, тобі вже чотири,

Вітання лунають з куточків усіх

Бажаєм натхнення та нових звершень,

Бо миру й добра ми юні посли.

Зернятка добра ми посіяли рясно

І вже урожай добрих справ зберемо.

Вітаєм зі святом, наш любий друже

І разом з тобою творімо Добро!»

Читайте також: Идея для подарка – мыло, сделанное детьми — Zametka — Новости Александрии

История музыкальной школы — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

4 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar