Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

360 Views
Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

Народна артистка України Оксана Білозір отримала у подарунок свій портрет, написаний олександрійською художницею Наталією Ткаченко.  «Портрет гарної жінки, справжньої українки і співачки Оксани Білозір, пісні якої я люблю співати, — написала Наталія  на своїй сторінці у соцмережі і подякувала співачці за улюблені пісні. —Дякую за «Горобину», «А зі мною був красивий», які я раніше часто виконувала на різних святах. За «Україночку» і «Кафе», пісні, які не можна слухати без сліз. Тільки сьогодні вперше почула пісню «Барвінок», яка дуже сподобалась. Адже я народилася у маленькому селі Зелений Барвінок».

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір
Наталія Ткаченко

«Усе почалося з того, що Оксана Білозір підписалася на мій Інстаграм, — розповіла художниця. — Я, звичайно, була приємно  здивована. Незабаром подивилася її домашнє інтервью, яке мені  сподобалося, і концерт, де вперше почула пісню «Барвінок». Ну і вирішила, що це Господня підказка, тому і намалювали портрет Оксани.  Подарувала їй цей портрет поки що віртуально, але звичайно ж, планую його колись передати, проте вже після цікавої  виставки, яка, сподіваюся, відбудеться цього року».

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

Про те, що Наталія подарувала потрет співачці, написало видання «Телегид». Художниця говорить, що не очікувала попасти у такий крутий інтернет-журнал та ще й у рубрику «Зірки» поряд з Монатіком та Лесею Нікітюк. 

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

Наталія Ткаченко є уродженкою села Зелений Барвінок Олександрійського району.  Ще з дитячих років почала малювати. У цьому здібну доньку підтримував батько, який сам мріяв стати художником, але не зміг. Наталія працювала художником-оформлювачем на електромеханічному заводі і у військовій частині 2269. Незважаючи на те, що так і не здобула художню освіту, її величезний талант реалізувався, а дивовижно реалістичні портрети та картини  прикрашають будинки в різних країнах світу.  

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

У Наталії Ткаченко було вже було 5 персональних виставок в Олександрії, також її роботи експонувалися в інших містіх, зокрема у кропивницькій галереї «Єлисаветград». Художниця є членом правління Спілки митців Олександрійщини.  

Читайте також: «АнтиКа» допомагає стати лідером — Zametka — Новости Александрии

Фотограф и Таня — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован.

  This div height required for enabling the sticky sidebar