Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

«АнтиКа» допомагає стати лідером

304 Views
«АнтиКа» допомагає стати лідером

Роль жінки у сучасному суспільстві вже давно не обмежується «трьома К»: Kinder, Küche, Kirche (укр.: діти, кухня, церква). Цей сталий німецькомовний вислів змальовує основні історичні уявлення про соціальну роль жінок в консервативній німецькій системі цінностей: обмеження інтересів лише вихованням дітей, готуванням їжі та відвідуванням церкви. Сьогодні у світі новий тренд – участь жінок в усіх сферах діяльності, навіть у тих, що здавна вважалися суто чоловічими. Жінки готові працювати і змінювати навколишній світ.  

«АнтиКа» допомагає стати лідером

Що потрібно, аби стати лідером, бути успішною та впевненою у собі, дізналися ті, кому пощастило взяти участь у цікавому та корисному проекті. Мобільна школа жіночого антикорупційного активізму «АнтиКа» з Кременчука провела в Олександрії перший тренінг, присвячений темі жіночого лідерства. Захід відбувся у художній галереї VashArt 19 січня і зібрав підприємців, громадських активістів, представників місцевої влади, які прагнуть проявити свій лідерський потенціал та сприяти збільшенню прозорості влади.  

«АнтиКа» допомагає стати лідером
Тренери-психологи Людмила Верменич та Лариса Калініченко

–Існує багато проблем, які важко долати власними силами. А от якщо навколо проблеми об’єднаються лідери, процес піде швидше і продуктивніше, –  відзначила депутат міської ради, жінка з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування Олена Богоявленська. – Ми хочемо, щоб на території Олександрії громадське середовище стало більш активним, змістовним і потужним. Підтримуючи один одного, разом ми досягнемо результату.

«АнтиКа» допомагає стати лідером
Олена Богоявленська

 У ході насиченої і пізнавальної програми тренінгу виступили лідер громадської організації «Кременчуцький антикорупційний центр» Оксана Гуйда, тренери-психологи Людмила Верменич та Лариса Калініченко,  голова правозахисного об’єднання «Феміда» юрист  Артем Грисюк і тренер Олена Захаріна.

«АнтиКа» допомагає стати лідером
Оксана Гуйда

Учасники заходу дізналися багато нового про себе, подивилися на свою особистість з боку, оцінили слабкі і сильні боки, побачили власні ресурси і недопрацювання. Час від часу це корисно робити усім, хто прагне саморозвитку,  хоче залишатися сучасним і не вважає, що досягнутий одного разу успіх буде вічно приносити свої плоди.

«АнтиКа» допомагає стати лідером

Як побудувати у собі лідерську впевненість, тримати баланс між професійним, сімейним і особистим «Я», керувати конфліктами на свою користь, презентувати себе ( у тому счислі і у соцмережах) і не боятися просити про допомогу, і навіть про те, як правильно подати звернення до органів влади – ось неповний перелік насиченої програми тренінгу, після якого учасники відчули свої справжні сили і можливості. І стали сильнішими. А ще – отримали інструменти для втілення усього вищеназваного у життя.  

«АнтиКа» допомагає стати лідером
«АнтиКа» допомагає стати лідером

Думаю, усім жінкам-лідерам, які такими вже, є або лише на шляху до цього, стане у пригоді й така установка тренерів «АнтиКа»: «Світ жіночого лідерства робить виклики, але ніколи не втрачайте своєї жіночності, своєї унікальності».

Наступний тренінг «АнтиКа» проведе в Олександрії навесні, про нього буде повідомлено заздалегідь. Приходьте, не пожалкуєте.

«АнтиКа» допомагає стати лідером

Для довідки: Мобільна школа жіночого антикорупційного активізму «АнтиКа» працює з січня 2021 року в ОТГ Полтавської та Кіровоградської областей. За грантової підтримки Європейського фонду за демократію (ЄФД)  для учасниць школи «АнтиКа» буде проведено цикл тренінгів. Зокрема, в Олександрії їх планується три: лідерство, яке об’єднає громаду; гендер та ґендерне бюджетування і методика визначення ознак корупції. Учасниці школи отримають змогу ставити питання та переймати досвід жінок-лідерок України. Також буде надано менторську підтримку.

«АнтиКа» допомагає стати лідером

Проект направлений на розуміння громадськістю переваг політичної участі жінок у процесі прийняття рішень на всіх рівнях державної влади, а також можливості застосування антикорупційних механізмів, налагодження діалогу між владою та громадськістю.

«АнтиКа» допомагає стати лідером

Детальніше про мобільну школу жіночого активізму, її діяльність та контакти можна дізнатися на сторінках  «АнтиКа» у соцмережах.

Читайте також: Как предприниматели выживают в локдаун — Zametka — Новости Александрии

Анна Хворостына: откровенно о бизнесе — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar