Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Поліція підписала меморандум з капеланами

117 Views
Поліція підписала меморандум з капеланами

Національна поліція підписала меморандум про співпрацю з громадським формуванням «Капеланський патруль». Захід відбувся під час зустрічі керівника Кіровоградського обласного главку відомства Романа Козьякова із заступником керівника ГФ старшим капеланом Павлом Царевським і помічником капелана Володимиром Гориславцем.

Поліцейські і капелани співпрацюватимуть у різних напрямках для поглиблення взаємодії з населенням на засадах партнерства. Зокрема, йшлося про проведення профілактичної роботи, спільних заходів, про співпрацю з міжнародними організаціями.

Поліція підписала меморандум з капеланами

Наприкінці зустрічі сторони – керівник поліції області Роман Козьяков та заступник керівника громадського формування «Капеланський патруль» Павло Царевський – підписали меморандум про співробітництво, повідомляє НПУ у Кіровоградській області.

Поліція підписала меморандум з капеланами

Крім того, представники «Капеланського патруля» вручили поліцейським прапор своєї організації на знак початку співпраці та надання всебічної підтримки правоохоронцям у духовному, психологічному та моральному плані.

Раніше ми повідомляли: Ізолятор тимчасового тримання підтримають бюджетним коштом — Zametka — Новости Александрии

В Александрийской ОТГ будут созданы полицейские станции — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar