Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Що читає Ірина Чемерис?

193 Views
Що читає Ірина Чемерис?

До флешмобу #Читай_досягай від Міністерства  культури та інформаційної політики України  та Українського інституту книги долучилася заступник міського голови Олександрії Ірина Чемерис. Вона розповіла про ТОП-5 улюблених книг:

— Ж. Верн «Таємничий острів» – пригодницький роман, який вчить не здаватися в будь-яких ситуаціях. Сила дружби та знання здатні перемогти всі незгоди!

— М. Булгаков «Майстер та Маргарита» – роман, який сприймаєш абсолютно інакше у різні періоди життя. Заворожує не лише магією, а, в першу чергу, глибиною людських стосунків та взаємин. Вдало висміяно суспільство та владу радянської системи 30-х років минулого століття. 

— В. Шкляр «Характерник» – роман, який дає уявлення про славне минуле України козацької доби. Надихає гордістю та повагою до власної історії, героїв та їх перемог.

— Ю. Горліс-Горський «Холодний Яр» – історико-документальний роман про визвольний рух в Україні 1918-1922 років. Історія сторічної давнини сьогодні, як ніколи, актуальна у зв’язку з анексією Криму та війною на Донбасі.

— Дж. Орвел «1984» – роман-антиутопія. Змушує заглянути не лише в уявне майбутнє, а й в середину самого себе: наскільки ти розумієш, що відбувається навколо, чи вистачить тебе повернути проти вітру?! Які цінності ти ховаєш у собі?

«В бібліотеці натрапила на збірку «Промови, що змінили світ». Зацікавила. Тут зібрані виступи різних політичних і релігійних лідерів, які зробили свій внесок у розвиток людства. Не знаю – позитивний чи негативний, але точно можна сказати, що їх слова не залишили байдужими тих, хто їх почув!» – поділилася майбутніми читацькими планами пані Ірина.

Акцію #Читай_досягай у нашому місті проводить Олександрійська централізована бібліотечна система. На сайті та сторінках МЦБС у соцмережах будуть публікуватися відеороліки та розповіді про те, що читають відомі олександрійці. Поділіться своїми читацькими захопленнями запрошують усіх бажаючих, аби показати взаємозв’язок між читанням та життєвими здобутками і заохотити читати більше книг, щоб досягти нових звершень.

20 січня Міністерство культури та інформполітики разом з Українським інститутом книги розпочали Всеукраїнську акцію з промоції читання. У її межах українські громадські діячі, співаки, музиканти, митці і інші поділяться улюбленими книжками з хештегом #Читай_досягай.

У середньому, українці читають менше однієї книги на рік. Лише 8% населення читає кожного дня, 38% – раз на місяць, а 19% є нерегулярними читачами. Хоча при цьому 90% вважає, що читання сприяє саморозвитку.

За словами міністра культури Олександра Ткаченка, акція #Читай_досягай має популяризувати читання серед українців.

Читайте також: 827 новинок у бібліотеці — Zametka — Новости Александрии

Книга про мегазірку — Zametka — Новости Александрии

У районній бібліотеці буде музей Чижевського — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

2 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar