Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Творчий експеримент: байдужих не буде

123 Views
Творчий експеримент: байдужих не буде

Кінець року завжди сповнений передсвяткового клопоту і планів на майбутнє. У цю пору і настрій завжди особливий: поєднання легкої ностальгії, передчуття дива і віри у те, що все зрештою буде добре. А хіба настрій може бути на межі минулого і майбутнього? Хочете його відчути? Приходите 25 грудня о 18.00 у Палац культури «Світлопільський» на творчий вечір під інтригуючою назвою Nicht Клюєв.

Мабуть, ви вже здогадалися, що головною дієвою особою цього заходу буде директор «Світлополки», актор і шоумен Дмитро Клюєв. Разом з тим, це не бенефіс у звичному розумінні.  Не просто концерт за участю відомих в Олександрії колективів і виконавців: Dance Theater Street Ballet, Alex modern, Universal Art, «Нові імена», «Мелодія», Віри Литвинової та Валерія Шохіна, Олександра Шпильового, Євгена Грановського, Олександра Яковлєва. Це творча зустріч – душевна, по-домашньому тепла. Це відверте, щире спілкування, думки вголос про головне, про те, що живе у душі, що відчуває кожен із нас. І це творчий експеримент – новий формат і для «Світлополки», і для Клюєва.  

З тих пір, як в Олександрії з’явилися афіші творчого вечора Nicht Клюєв, усі гадали: чому така назва? Що означає половина обличчя на постері? Як це все правильно перекласти і зрозуміти? Які тільки версії не лунали! А правильні відповіді на ці питання глядачі отримають увечорі 25 грудня.

Будуть вірші, пісні, сюрпризи, зізнання і цікаві історії. На різні смаки, на різні теми, але усі торкатимуться душі, бо насправді стосуються кожного. Байдужих не буде.

Тож нехай невідкладні справи зачекають. Подаруйте собі приємний вечір у компанії талановитих людей. Вони створять вам правильний настрій для того, аби все хороше, у що ви вірите і чого чекаєте, неодмінно прийшло у ваше життя.

Квитки за ціною 50-100 гривень можна придбати у касі ПК «Світлопільський» або замовити за телефонами: 095-832-34-27, 098-922-84-45.

Читайте також: День рождения «Светлополки» — Zametka — Новости Александрии

Про відданість улюбленій справі — Zametka — Новости Александрии

Дмитрий Клюев – директор ДК «Светлопольский» — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar