Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

У «Дніпро-Кіровоград» — новий гендиректор. А з січня зросте тариф

212 Views
У «Дніпро-Кіровоград» - новий гендиректор. А з січня зросте тариф

Із 29 грудня виконувати обов‘язки генерального директора обласного комунально-виробничого підприємства  «Дніпро-Кіровоград» буде Олександр Пісний. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

Олександр  Пісний раніше обіймав посаду заступника гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з економічних питань. До того очолював Оперативне управління ГУ ДФС у Кіровоградській області, згодом був першим заступником начальника управління.

Роман Ілик на посаді генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» працював із вересня 2011 року.  Як уточнив Шульга, в Ілика закінчився контракт. Але він злишається працювати на підприємстві – відповідатиме за реалізацію міжнародних проєктів.

До речі, у жовтні цього року Сергій Шульга оголосив догану Роману Ілику через неналежну роботу підприємства і несвоєчасне реагування на скарги громадян про пориви, через що «Дніпро-Кіровоград» зазнає збитків.

А з 1 січня 2022 року тариф на послуги «Дніпро-Кіровоград» зросте до 46 гривень. Такий розмір визначила НКРЕКП. Її рішенням загальна вартість при наданні послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення становить 45,972 грн/м3 з ПДВ.

Чинний поки що тариф — 44,50 гривень за кубічний метр.

Як ми повідомляли раніше: Люди вимагають звільнення очільника ОКВП «Дніпро-Кіровоград» — Zametka — Новости Александрии

Борги за воду стягуватимуть колектори — Zametka — Новости Александрии

Контролерам и слесарям водоканалов выдадут смартфоны — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar