Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Урок балету від Alex Modern

198 Views
Урок балету від Alex Modern

У дітей в Олександрії є шанс спробувати себе у балеті. Тому що в нашому місті працює зразкова студія сучасно-класичного танцю Alex Modern Палацу культури «Світлопільський».  

Власне кажучи, тут вивчають не лише класичний танець, а й Jazz modern, contemporary, акробатику. Але керівник студії Ольга Цапюк – артистка балету і хореограф-постановник за освітою – і, зрозуміло, викладає основи класичного танцю. І це для Олександрії – ексклюзив. Про це вам скажуть усі, хто хоч раз бачив виступи дівчат – вихованок Alex Modern.

Першого липня у студії був відкритий урок-екзамен з класичного танцю для дівчат 10-13 років і випускниці колективу – 16-річної Валерії Хомецької, яка навчалася в Alex Modern з дня його відкриття, тобто, з першого вересня 2016 року.

Урок балету від Alex Modern

Дівчата показали елементи класичного танцю, екзерсис біля станка і в середині залу, пальцеву техніку, великі стрибки (гранд-алегро), техніку обертання та варіації з класичних балетів світу.

Балет – це диво, зустріч з яким завжди свято. Милуючись граціозними тендітними танцівницями, які  рухалися залою, глядачі (здебільшого батьки) мимоволі вирівнювали спини. Основи класичного танцю – це хороша постава, точена фігурка, стиль, пластичність  і тонкий смак до гарної музики.

Особливо вразив виступ Лєри Хомецької, яка танцювала на справжніх пуантах – технічна і легка, вона ніби створена для балету. Дівчина планує вступати до вишу і стати хореографом. Вручаючи їй диплом, Ольга Цапюк сказала: «Ти займалася у студії з самого початку її роботи. Було всякого –  сльози і радість, батоги і пряники. У тебе є все, що потрібно для успіху в хореографії. Але хочу побажати стійкості характеру, щоби було легше долати труднощі. Наша професія тебе загартує, вона не шкодує нікого. Хочемо бачити тебе по телебаченню, і щоб коли ти заходила в зал, усі хотіли на тебе рівнятися».

Урок балету від Alex Modern

Усі учасники відкритого уроку отримали дипломи.

Художній керівник ПК «Світлопільський» Любов Яворська відзначила: «У такий важкий час діти радують нас своїм талантом. В них стільки сили волі і витримки, що дорослі не мають права подати духом. Недарма говорять, що краса врятує світ. Дякуємо, пані Олю, що тримаєте таку високу планку, підвищуєте культурний рівень міста. Ми непереможні, поки у нас є така молодь».

Ольга Цапюк – вимогливий керівник. Причому вимоглива, в першу чергу, до себе. Небагатослівна, не показує емоцій. Орієнтована на результат. А результат вражає. І за ним стоїть кропітка праця, подолання себе, готовність шліфувати техніку до дрібниць. Щодо емоцій – то хореографи висловлюють їх в танці. І ця мова зрозуміла без слів.

Урок балету від Alex Modern

Alex Modern оголошує набір бажаючих вивчати сучасний і класичний танець. Основна вимога – велике бажання і працелюбність. Комплекція і група здоров’я також мають значення.

Додаткова інформація:

Instagram: @alex_modern_school

Тел.: 095-599- 32-35 (керівник колективу Ольга Цапюк).

Урок балету від Alex Modern
Урок балету від Alex Modern

Фото: Віталій Попков

Ще про Alex Modern: «Остановите Землю, я сойду»: притча о земном опыте от Alex modern — Заметка — Новини Олександрія (zametka.in.ua)

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.

This div height required for enabling the sticky sidebar