Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

В Олександрії презентують новий альманах

278 Views
В Олександрії презентують новий альманах

Літературний часопис «Олександрійські дзвони» – збірка поезії та прози сучасних українськомовних авторів – мав вийти ще взимку. Причини затримки зрозумілі. Добре, що альманах взагалі побачив світ, і не лише в електронному варіанті, як планувалося спочатку, а й в друкованому.

До «Олександрійських дзвонів» увійшли твори 23 авторів з 12 областей України, в тому числі проза  олександрійської поетеси і письменниці Тамари Аноко. Автором історичної довідки є краєзнавець Надія Жахалова. Упорядником видання стала молода літераторка Аліна Шевченко. Вона ж є засновницею цього проєкту.

В Олександрії презентують новий альманах
Аліна Шевченко

Перший випуск літературного часопису «Олександрійські дзвони» вже доступний на сайті CALAMEO.com . Читати твори онлайн можна безкоштовно, а бажаючим підтримати проєкт пропонують придбати друковану версію збірки.

Про презентацію другої книги Аліни Шевченко: Мелодія мовчання і глибина слова: Аліна Шевченко презентувала другу книгу — Заметка — Новини Олександрія (zametka.in.ua)

Презентація альманаху в Олександрії відбудеться у четвер, 30 червня, о 15.00 в Центральній міській бібліотеці на вулиці Григорія Усика, 41. Передбачається спілкування з авторами творів через Zoom.

Як зазначила одна із авторок: «Твори на сторінках альманаху ще не сповнені болю та смутку, вони про кохання і любов до рідної країни, про красу природи і просте людське щастя. Тоді, коли писалися ці прозові та віршовані рядки, всі ми ніби жили іншим життям, перебували в іншій реальності. Це ніби лист з минулого, довоєнного життя».

Ідея оформлення обкладинки також належить Аліні Шевченко. «На обкладинці часопису — осінь, сьогодні ж — літо. А між ними — зима і розстріляна весна, а ще місяці роботи над виданням наших «Олександрійських дзвонів», — розповідає лауреатка декількох літературних конкурсів, авторка двох книг і дописувачка газети «Кіровоградська правда». Цьогоіч Аліна закінчила школу і незабаром буде абітурієнткою.

В Олександрії презентують новий альманах

До речі, планується вже другий випуск альманаху. До співпраці запрошуються автори, особливо молодь, з цікавими оригінальними ідеями.

Отже, до зустрічі в бібліотеці!

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar