Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

З вини пiшоходiв сталося 10 автопригод

108 Views
З вини пiшоходiв сталося 10 автопригод

Полiцейськi Кiровоградщини проводять комплекс профiлактичних заходiв пiд умовною назвою «Пiшохiд». Поблизу перехресть i нерегульованих пiшохiдних переходiв вони здiйснюють контроль за дотриманням правил проїзду водiями та правил переходу проїзної частини пiшоходами.

Перехiд у невстановленому мiсцi або на заборонений сигнал свiтлофора, а також неочiкуваний вихiд на проїзну частину самим пiшоходом, а з боку водiя – не надання пiшоходу переваги у русi – такі основні причини ДТП за участі пішоходів виділяють правоохоронці.

Проведеним аналiзом аварiйностi встановлено, що висока щiльнiсть транспортного потоку на автодорогах, вимушена поспiшнiсть i брак терпiння стали причиною порушення ПДР багатьма учасниками дорожнього руху.

За інформацією пресслужби Національної поліції, початку поточного року в Кіровоградській областi сталося 33 ДТП за участю пiшоходiв, в яких 7 осiб загинули та 28 отримали травми. З вини пiшоходiв сталося 10 автопригод, в яких 4 особи загинули та 6 – травмувалися.

Читайте також: У розшуку – 94 особи — Zametka — Новости Александрии

Долучайтеся до телеграм-чату «Безпечна Олександрія» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar