Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Заради життя

109 Views
Заради життя

Війна в Україні продовжує збирати криваві жертви. 7 червня Олександрія провела в останню путь 38-річного Валентина Сьомака, який загинув 23 травня у Рубіжному, боронячи рідну землю від окупанта. Це 19-ий олександрієць, який віддав своє життя з початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну 24 лютого.

Заради життя

Прощання з Героєм пройшло у Палаці культури «Світлопільський». Чин відспівування благочинний УПЦ Київського патріархату в Олександрійському районі протоієрей Сергій Яровий.

Заради життя

У ході громадянської панахиди виступили голова Олександрійської ОВА Ольга Коріненко, Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко, заступник начальника Олександрійського РТЦ комплектування та соціальної підтримки майор Олександр Башкалов.

Було відзначено, що наші захисники свідомо йдуть на найбільші жертви заради наступних поколінь, і ми будемо про це пам’ятати. Ворог забирає кращих з кращих. Воїни на передовій виконують свою важку і благородну місію, а ми маємо виконувати свою – всебічно їх підтримувати.

За 102 дні війни в Олександрії було багато важких жалобних днів. І неможливо підібрати слова, аби заспокоїти рідних полеглих. Та, як підкреслив Сергій Кузьменко, ми розділяємо з ними біль і ніколи не пробачимо тим, хто забирає життя наших захисників. Пам’ятатимемо кожного, завдяки кому наші діти живуть у безпеці і зростають поряд зі своїми батьками….   

Валентин Сьомак народився 6 березня 1984 року в Олександрії. Закінчив ЗНЗ №10 і Олександрійський фаховий педагогічний коледж ім. В.О.Сухомлинського за спеціальністю фізичне виховання. Мав працьовиті руки, які не цуралися жодної роботи задля балагополуччя родини. 17 березня вступив до лав ЗСУ, а 23 травня його не стало. Світла пам’ять Герою. Слава Україні!

Заради життя
Заради життя
Заради життя
Заради життя
Заради життя

Про прощання з іншими героями: Жертва заради свободи — Заметка — Новини Олександрія (zametka.in.ua)

Олександрія попрощалася із загиблими військовослужбовцями — Zametka — Новини Олександрія

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar