Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Абонплата зросла, повірка лічильників – за рахунок споживачів

429 Views
Абонплата зросла, повірка лічильників – за рахунок споживачів

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» повідомило: з 1 січня 2022 повірка лічильників відтепер проводитиметься за рахунок споживачів – її виключили з абонплати. Ще одним нововведенням стало розділення абонплати окремо за водопостачання та окремо – за водовідведення.

Зміни відбулися на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» від 03.12.2020 року і Постанови Кабміну № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг».

 Отже, з 1 січня 2022 року споживачі ОКВП «Дніпро-Кіровоград» проводять повірку квартирних (індивідуальних) лічильників власним коштом. Із абонплати виключили вартість повірки та обслуговування індивідуальних лічильників. До неї входитиме лише вартість повірки та обслуговування комерційних приладів обліку.

 Саму абонплату розділено на два рахунки – окремо за водопостачання та окремо за водовідведення.

 Якщо в багатоквартирному будинку встановлено комерційний вузол обліку – абонплата за індивідуальним договором з 1 січня 2022 року становить 50 гривень (35 гривень за  водопостачання та 15 гривень за водовідведення).

Якщо комерційний вузол обліку відсутній, абонплата за індивідуальним договором становить 31 гривню (16 гривень водопостачання та 15 гривень водовідведення).

Раніше ми повідомляли: У «Дніпро-Кіровоград» — новий гендиректор. А з січня зросте тариф — Zametka — Новости Александрии

Борги за воду стягуватимуть колектори — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar