Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

«Ажар»  — школа жіночності

130 Views
«Ажар»  - школа жіночності

У Палаці культури «Світлопільський»  працює школа східних танців «Ажар». Її створила Оксана Радомська – багатогранна талановита особистість, акторка народного аматорського театру Ю.Дзбановського. Бажаючих опанувати мистецтво беліданс запрошують долучитися.  Одного бажання цілком достатньо, і нехай не засмучує відсутність бодай якого-небудь танцювального досвіду – в «Ажарі» вас навчать всьому, що необхідно, починаючи від самих азів.  Єгипетський фольклор (шаабі, саіді), шоу, фьюжн, ракс ель шаркі, танці країн Персидської затоки – можливо, ці слова зараз вам ні про що не говорять, а ймовірно, декі стилі східних танців ви вже знаєте або бачили. Але під керівництвом Оксани Радомської ви не лише навчитеся їх відрізняти, а й опануєте і будете виконувати – навіть на фестивалях і конкурсах.

Отже, «Ажар» — це групові та індивідуальні заняття з початківцями і тими, хто вже має досвід, тематичні майстер-класи, танцювальна арт-терапія, участь у фестивалях, конкурсах та цікавих проєктах і особлива увага тим, хто має проблеми зі здоров’ям. Адже Оксана Радомська – дипломована медикиня, сама майже 9 років займається східними танцями і має значні успіхи. Вона переможниця багатьох фестивалів та конкурсів, має авторські постановки, і за результатами 2021 року отримала титул Людини року Всеукраїнської Асоціації Виконавців Східного Танцю у номінації краща танцівниця.

«Ажар»  - школа жіночності
Оксана Радомська

 «Все почалося з театру, — розповідає Оксана. — Коли ми працювали над виставою «Святий і грішний», режисер Юрій Дзбановський сказав, що я маю підготувати танець, яким моя героїня звабить головного героя. І я подумала, що це має бути саме східний танець. Саме тоді побачила оголошення про набір до студії Інни Дудки «Джанат». Пізніше у брошурі «Місто» трапилася реклама клубу східних танців «Нурія» під керівництвом Світлани Богданович». Вісім років потому Оксана була ученицею Світлани і однією з найактивніших учасниць «Нурії», допомагала в організації та проведенні щорічного фестивалю «Нурія» запрошує». На жаль, сьогодні Світлана Богданович більше не викладає танці – бореться із важкою хворобою. А Оксана відчула в собі сили створити власну школу. Так у серпні 2022 року у Палаці культури «Світлопільський» почав працювати новий клуб за інтересами.

До речі, зараз в Олександрії працює всього дві школи східних танців, одна з яких нова — «Ажар», а колись було сім: «Нурія», «Міріам», «Джанат», Luciolla, «Фенікс» (вона є і зараз), «Аміра» та «Надіна».

«Ажар»  - школа жіночності

Оксана пройшла курси УАВСТ (Всеукраїнської асоціації виконавців східних танців) і отримала сертифікат про присвоєння кваліфікації «хореограф-педагог», щороку підвищує кваліфікацію як тренерка. А ще виготовляє гарні сценічні прикраси. Вона постійно навчається і вдосконалюється, бере участь у майстер-класах відомих виконавців східних танців.

«Східний танець найбільш безпечний і корисний для дівчат і жінок – він дає навантаження на всі м’язи, завдяки чому добре коригує фігуру, — говорить Оксана Радомська. — Важливо і те, що почати займатися ним можна у будь-якому віці і ніколи не буде пізно. Я знаю приклади, коли люди – як жінки, так і чоловіки – відкрили для себе беліданс у 40,50 і більше років і зараз вони мають свої школи, успішні, затребувані на сцені, дають майстер-класи. Вади здоров’я східним танцям також не заважають – ми підберемо такі вправи і стилі, які дозволять займатися ефективно і гарно. У мене і в самої є вади, але я постійно працюю і збираю навколо себе як здорових дівчат, так і тих, хто має проблеми. У школах східного танцю особливих дівчат називають «кристалами», і цим все сказано.

«Ажар»  - школа жіночності

Східний танець – це насолода, це емоції, які ти відчуваєш всередині і виплескуєш назовні, це краса і жіночність, які розкриваються в процесі. «Ажар» у перекладі означає квітка. Мої учениці – це мої квіти. Вони приходять до мене нерозкритими бутонами, але згодом відкриваються і квітнуть. Напевно, у мене таке завдання – розкрити їхню красу, аби нею милувалися люди.

Запрошую всіх без обмежень. Групи за віком, станом здоров’я, підготовки і танцювального досвіду будуть сформовані пізніше».  

До речі, днями учасниця школи східних танців «Ажар» Софія Сінчілова відкрила цьогорічну переможну естафету в онлайн-фестивалі «Закохані в Bellydanse», що проходив у Дніпрі.  А восени Софія перемогла у фестивалі «Нурія» запрошує». Інші танцівниці «Ажар» також мають нагороди за зайняті призові місця в онлайн та офлайн-конкурсах.

«Ажар»  - школа жіночності
Софія Сінчілова
«Ажар»  - школа жіночності
«Ажар»  - школа жіночності

Двері ШСТ «Ажар» гостинно відчинені для бажаючих не лише займатися східними танцями, але й завжди мати гарний настрій і відмінне самопочуття!

Телефон тренерки Оксани Радомської: +380 97 879 83 50.  

Про Оксану Радомську як акторку народного аматорського театру Юрія Дзбановського: Оксана Радомська: «Глядачу потрібна душа»

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar