Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Це лише початок: про що говорив Сергій Кузьменко на прес-конференції

336 Views
Це лише початок: про що говорив Сергій Кузьменко на прес-конференції

Про результати річної роботи міський голова Сергій Кузьменко прозвітував перед журналістами у незвичному місці – в Центральній міській бібліотеці. Чому? Тому що любить читати, і тому що у бібліотеці затишно, зручно і камерна обстановка. А ще тому, що це справа журналістів –донести інформацію до жителів міста. А справа влади – працювати на результат. Незвичайний формат спілкування з міським головою сподобався: все було чітко, динамічно, супроводжувалося наочністю, багато часу не зайняло. Цей звіт разюче відрізнявся від тих, до яких звикли містяни – коли бюджетників збирали у музичній школі і декілька годин «завантажували» великою кількістю потрібної і не дуже інформації. Отже, про що говорив журналістам Олександрійський міський голова?

У 2022 році бюджет міста буде не просто скромним, а складним, дефіцитним. Немає коштів на будівництво доріг, міських просторів, реконструкцію комунальних закладів, розвиток житлового господарства. Кошти є лише на виплату зарплат, забезпечити харчування у дитячих садках, школах, лікарнях. Такі стартові позиції. Але ставитися до цього треба виважено, адже минулого року бюджет був таким самим дефіцитним. Проте впродовж року, завдяки злагодженій роботі влади, зокрема депутатів міської ради,  бюджет розвитку з’явився. Знайшли можливості і почали реалізовувати гарні проєкти.

180 млн грн було залучено з Державного, обласного і місцевого бюджету (завдяки платникам податків), на 50 млн бюджет перевиконано. Допомагали підприємці-меценати. Понад 23 млн грн приватних коштів інвестовано в розвиток Олександрії. Завдяки такій допомозі організовано принаймні три масштабні загальноміські заходи: святкування Дня міста, 30 років Незалежності і спортивні змагання на трасі Вербова Лоза.   

Зокрема, проведення Дня міста та Дня Незалежності профінансував агрохолдинг «Агровіста». За кошти цієї компанії провели реконструкцію скверу Шевченка – 1 мільйон гривень. Нова ілюмінація для новорічної ялинки – також допомога «Агровісти».

«Окремо хочу подякувати Анатолію Кузьменку, Павлу Фесюку, Юрію Скічку та депутату міської ради Андрію Давидовському за підтримку моїх ініціатив», – сказав Сергій Кузьменко.

За цей рік ФК «Олександрія» вклав у парк Шевченка 20 мільйонів гривень інвестицій: завели нові комунікації, продовжили центральну алею, збудували фонтан, облаштовують вбиральні. У наступному році закінчать фонтанну площу з літнім кінотеатром і збудують два дитячих майданчика.

Це лише початок: про що говорив Сергій Кузьменко на прес-конференції

Також Сергій Кузьменко подякував депутату міської ради Дмитру Скічку за реконструкцію кладки для жителів 14 мікрорайону. На це він витратив більше 300 тисяч гривень.

А бізнесмену Анатолію Поляцькому – за постійну меценатську допомогу школі №10.

«Хочу наголосити – наступний бюджетний рік буде складним! Тому сподіваюся, що місцеві підприємці прийдуть на допомогу своєму рідному місту і також долучатимуться до реалізації ініціатив», – зазначив Олександрійський міський голова.

Серед добрих справ, які вдалося реалізувати цьогоріч, безумовно, одне з головних – ремонт інфекційного відділення Центральної міської лікарні. Залучені кошти Фонду регіонального розвитку, обласного і міського бюджетів – усього понад 20 млн грн. Залишилися оздоблювальні роботи, які продовжаться у наступному році – до лютого-березня. На завершення ремонту потрібно ще 7-8 млн грн. 195 ліжок будуть забезпечені киснем. Також слід згадати про будівництво нового приймального відділення.

Зразковий двір, проєкт якого мер презентував олександрійцям навесні, поки що залишається у планах, натомість реконструкця дворів вже почалася з вулиці Весняної, де крім усього іншого облаштовані пішохідні доріжки і паркінг.

Як  зазначив Сергій Кузьменко, у цьому році в Олександрії проводили поточні ремонти доріг по маршрутах автобусів. Крім того, відремонтували Кіровоградське шосе, вулицю Весняну, Студентську, почали відновлювати вулицю Скічка. Загалом на поточні і капітальні ремонти направили 70 мільйонів гривень, із них 45 мільйонів гривень залучені з Дорожнього фонду.

«Наступного року плануємо відремонтувати дорогу на Заводському мікрорайоні (жителі просили приділяти увагу віддаленим територіям), вулицю 6 Грудня, Міліцейську до проспекту Соборного — щоб з’єднати БАМ із центром. Також потрібно підтримати бізнес, який хоче розширювати свої потужності і збудувати дорогу в промзону на «Катеринославські меблеві майстерні». Крім того, завершимо вулицю Скічка», – поділився планами Сергій Кузьменко.

Це лише початок: про що говорив Сергій Кузьменко на прес-конференції

На території ОНВК №17 наступного року розпочнеться будівництво великої Спортивної арени. Підрядник – спортивна компанія «Міленіум» виграла тендер і отримала 10 млн грн авансу на виготовлення металоконструкцій. Загальна вартість проєкту – 50 млн грн. Арену планується побудувати за два роки.

У 2021 році в Олександрії з’явився власний бренд. А у  2022 році обіцяють 200 нових робочих місць, які планують створити на приватних і комунальних підприємствах. Гіпермаркет «Епіцентр», який у 2022 році збудує в Олександрії свій магазин, створить 70 робочих місць. Новостворене комунальне підприємство «Олександрійський транспорт» матиме 25 працівників. ВК ПрАТ «Оболонь» додасть 18 робочих місць, ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Олександрійські крани обладнання системи» – 30, ТОВ «ЗПТУ «Віра – Сервіс Інтермаш» – 13, ТОВ «Олександрійська машинобудівна група» – 10, ТОВ «Завод Олександрійська ливарна компанія» та ТОВ «Олександрійські кранові системи» – по 5.

Нещодавно місто придбало мультифункціональний автомобіль для прибирання міста. Панується придбати сучасну машину для вивезення сміття. «Комунальні підприємства мають стати сильними і оснащеними», — наголосив мер. Щодо обіцяного комунального автопарку – він з’явиться ще до нового року. Уже закуплені турецькі 12-метрові автобуси.

Журналісти отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Попри плітки, які ширяться інтернетом, лікарів Центральної районної лікарні ніхто скорочувати не буде, адже лікарів у місті не вистачає. Але доцільність утримання районної лікарні викликає сумніви – адже це обходиться місту у 5 млн грн коштів платників податків на рік.

Завершення реконструкції кінотеатру на площі Соборній поки що відкладено, адже на часі – доведення до ладу приміщення Олександрійського театру .

Щодо Олександрійського пива, то, за словами мера, тривають перемовини з броварнями, які могли б розпочати роботу в нашому місті і налагодити виробництво цього напою.

Загалом з приводу реалізованих і нереалізованих планів та проєктів на рік, шо минає, Сергій Кузьменко висловився філософськи: «Якщо вийшло, значить, так має бути. А про плани, що не збулися, ніхто не знає». Все вірно – краще зробити, а потім розповісти, ніж навпаки. Враховуючи те, що було зроблено мером і його командою впродовж року, можна передбачити, що на наступному звіті Сергію Кузьменку буде набагато більше про що розповісти. Чого ми йому щиро і бажаємо.   

Читайте також: В Александрии будет новый двор — Zametka — Новости Александрии

Архітектурне обличчя Олександрії очима дітей — Zametka — Новости Александрии

Яким буде комунальний автопарк — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar