Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Молодіжну раду очолив Сергій Грес

231 Views
Молодіжну раду очолив Сергій Грес

Сьогодні, у «дзеркальну дату» 22.02.2022  Молодіжна рада Олександрії на засіданні у Центральній міській бібліотеці обрала свій управлінській апарат.

На посаду голови Молодіжної ради претендували журналістка Катерина Карпенко та очільник ГО «Культура», дизайнер інтерфейсів Сергій Туркиневич, більш відомий олександрійцям як художник та автор перфомансів Сергій Грес. Обидва кандидати презентували себе самі, розповіли про своє бачення перспектив роботи та розвитку Молодіжної ради на два наступні роки. Як повідомила членкиня МР художниця Тетяна Тарасенко, обидві презентації були переконливими і у них йшлося про важливі та актуальні питання для молоді та міста в цілому.

Певно, Грес був більш переконливим – з 25 членів Молодіжної ради за нього проголосували 19. Решта 6 голосів були за Катерину Карпенко. Тож Сергій Туркиневич очолив Молодіжну раду Олександрії, з чим його і вітаємо.

Молодіжну раду очолив Сергій Грес
Сергій Туркиневич, фото Facebook

Також методом таємного голосування заступником  голови МР обрано Віктора Іванченка – голову обласного осередку “Цивільний Корпус “Азов” та “Національний корпус”(18 голосів). Секретарем МР без голосування став Тимофій Клаупік — учень НВК ЗНЗ № 9 прес-секретарем Молодіжної ради  — Тетяна Тарасенко- художниця та членкиня ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр”(13 голосів).

Вітаємо всіх членів Молодіжної ради з обранням керуючого складу, що означає запуск роботи дорадчого органу. «Попереду багато нових втілень та перемог, що допоможе молоді Олександрії стати напряму дотичними до створення нової історії міста!», — написала на своїй сторінці у Facebook Тетяна Тарасенко.

Молодіжну раду очолив Сергій Грес

Молодіжна рада при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради створена шляхом рейтингового голосування 29 грудня 2021 року. До її складу увійшли 25 осіб – учні загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, очільники та представники громадських організацій, працююча та самозайнята молодь до 35 років.

Того ж дня ухвалено Положення про Молодіжну раду. Згідно з ним, Молодіжна рада при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради (далі – Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Олександрії, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів.

Молодіжну раду очолив Сергій Грес
Катерина Карпенко

Молодіжна рада обирається на два роки і у своїй діяльності підзвітна виконавчому комітету Олександрійської міської ради, не має статусу юридичної особи. До складу молодіжної ради можуть входити молоді люди віком від 14 до 35 років, що проживають на території Олександрійської громади більше одного року. Кількісний та персональний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більше 35 членів. Строк повноважень складу Молодіжної ради – два роки. Члени Молодіжної Ради можуть обиратися не більше двох термінів підряд.

Молодіжну раду очолив Сергій Грес

Молодіжна рада має право:

— утворювати постійні та тимчасові робочі органи (комітети, комісії, експертні групи) відповідно до напрямів роботи, у разі необхідності, залучати до участі у них посадових осіб, депутатів, членів виконавчого комітету Олександрійської міської ради;

— вносити голові ради, постійним комісіям Олександрійської міської ради пропозиції з питань суспільного становища, правового та соціального захисту молоді та реалізації молодіжної політики в Олександрії, що потребують прийняття відповідних розпоряджень голови ради, рішень Олександрійської міської ради та її виконавчого комітету;

— здійснювати громадський контроль за виконанням прийнятих рішень стосовно питань, котрі впливають на життя молоді громади, як міської ради, так і її структурних підрозділів та виконавчого комітету;

— складати та вносити пропозиції до проектів рішень Олександрійської міської ради, що впливають на життя молоді міста тощо.

Координацію діяльності Молодіжної ради здійсню відділ молоді та спорту Олександрійської міської ради.

Раніше ми повідомляли: «Культура» пропонує дизайн-код — Zametka — Новости Александрии

Олександрійці разом намалюють картину про молодь — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This div height required for enabling the sticky sidebar