Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Олександрійці разом намалюють картину про молодь

293 Views
Олександрійці разом намалюють картину про молодь

24 серпня, у День Незалежності, о 15.00 біля Палацу культури «Світлопільський» відбудеться арт-подія. Команда Олександрійських художникі  під кодовою назвою “М30”: Сергій Грес, Валентин Венс, Василь Давиденко (Rowdy), Єлизавета Канигина, Тетяна Тарасенко та Олександр Трай – малюватиме картину, що відтворює  бачення, цінності і здобутки української молоді, і запрошує долучитися до процесу її створення усіх бажаючих.

Для втілення арт-події, яку організовує програма USAID «Мріємо та діємо», команда  пройшла декілька етапів відбору. Усі, хто приєднається до процесу, зможуть залишити свій слід на картині і під керівництвом художників намалювати  частину роботи. Обіцяють: буде творчо та емоційно!

Наступним етапом проєкту стане Всеукраїнське голосування та відбір трьох команд, роботи яких буде відтворено в муралі на одному з будинків міста.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Читайте також: «Культура» пропонує дизайн-код — Zametka — Новости Александрии

Місто-магніт і програма розвитку культурно-креативної індустрії — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован.

  This div height required for enabling the sticky sidebar