Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Поговоримо про жінку у політиці?

120 Views
Поговоримо про жінку у політиці?

Що ви думаєте про жінку у політиці? Є що сказати з цього приводу і послухати інших? Громадська організація “Олександрійський гендерний інформаційний центр” у рамках реалізації проєкту “Сила рівності” запрошує  громадських активістів, журналістів, депутатів і депутаток,  усіх, хто цікавиться тематикою гендерної рівності й фемінізму на панельну дискусію “Я в політиці”.

Захід відбудеться 28 липня  2021 року об 11.00 за адресою: Олександрія, вул. Шевченка, 66 (приміщення бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційного-туристичного центру).

Жінка у політиці  вже не розглядається як феномен у сучасній  владі. Суспільством це сприймається  як цілком нормальне та закономірне явище.

 Та все ж, жінки і “велика” політика – наскільки вони далекі одне від одного? Чи легко потрапити у владу, якщо ти жінка? З якими труднощами стикаються ті жінки, які вже в політиці? Як часто під час виборчих кампаній жінки стикаються з ейджизмом і сексизмом, соціальними бар’єрами, публічним осудом та стереотипами? Чи варто жінкам йти в політику? Як це впливає на розвиток суспільства і місцевих громад зокрема?

Приходьте! Поговоримо! Подискутуємо!  Телефон для довідок: +38096 857 77 63

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ОГІЦ”. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Раніше ми повідомляли: Стосується кожного: громадський діалог і фотовиставка про гендер — Zametka — Новости Александрии

Ґендер – це про рівні права і можливості — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar