Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Стосується кожного: громадський діалог і фотовиставка про гендер

341 Views
Стосується кожного: громадський діалог і фотовиставка про гендер

Громадська організація «Олександрійський гендерний інформаційний центр» впроваджує проєкт «Гендер стосується кожної і кожного». У його рамках вже пройшли два громадських діалоги. Попереду —  цікава фотовиставка, інформаційна кампанія та розробка рекомендацій щодо гендерного бюджетування і гендерних політик у громадах Олександрійського району.  Заходи реалізуються за підтримки уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що реалізується Українським Жіночим Фондом.

Перший громадський діалог відбувся 29 червня в приміщенні бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та інформаційно-туристичного центру. У ньому взяли участь понад 20 представників бізнесу, громадських активістів, працівників соціальної сфери, жінок із сільської місцевості Олександрійщини.

Соціальний діалог щодо гендерної рівності триває задля впровадження гендерних політик для розширення економічних, владних можливостей жінок в Олександрійському районі. Він покликаний зруйнувати стереотипи, підвищити рівень розуміння понять гендер, гендерна рівність, фемінізм, а у довгостроковій перспективі — впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування і гендерно-чутливої політики.

Стосується кожного: громадський діалог і фотовиставка про гендер

Другий громадський діалог пройшов сьогодні, 2 липня, в Олександрійській райдержадміністрації. По звершенні 8-ої сесії Олександрійської районної ради керівниця проєкту «Гендер стосується кожної і кожного» Анна Орловська і голова ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» Любов Кан запросили усіх бажаючих на зустріч, розповіли про напрямки роботи і про можливості. Було досягнуто певних домовленостей на перспективу. Депутати райради внесли свої пропозиції щодо жінок-героїнь майбутньої фотовиставки і взяли участь в анкетуванні “Гендерна рівність — це важливо”. За результатами даного опитування будуть розроблені рекомендації для влади та очільників територіальних громад Олександрійського району щодо необхідності впровадження гендерної політики на місцях.

Стосується кожного: громадський діалог і фотовиставка про гендер

Одним із ключових заходів у межах проєкту є інтерактивна фотовиставка, що пройде восени в галереї VashArt. Її героїнями стануть 10 мешканок Олександрійщини, історії яких кожен із відвідувачів зможе прослухати за допомогою смартфону.  Світлини і досвід цих жінок покликані надихнути та вмотивувати інших на самореалізацію у політиці, громадській сфері та бізнесі. «Хочемо мотивувати жінок шукати свою справу і не піддаватися гендерним стереотипам. Наша цільова аудиторія – це у тому числі й сільські жінки, які обмежені у доступі до інформації і живуть у середовищі, де повно стереотипів, більш залежні від чужої думки», — говорить Анна Орловська. 

Також жінки будуть запрошені на майстер-класс, де створять свої арт-об’єкти з відображенням  сфери їхньої діяльності.

Стосується кожного: громадський діалог і фотовиставка про гендер

«Проєкт «Гендер стосується кожного і кожної» — інформаційно-просвітницький, але ми хочемо знайти громади, які готові працювати на перспективу, залучити фінансування, щоб навчити людей проєктному менеджменту, стимулювати створення гендерного паспорту громади і формування гендерного бюджету – спрямованого на потреби дітей, жінок і чоловіків», — додала голова ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» Любов Кан.

Більше про проєкт можна дізнатися у Анни Орловської за тел. 099 137 94 60 E-mail: orlovska.anna.vd@gmail.com.

Читайте також: Ґендер – це про рівні права і можливості — Zametka — Новости Александрии

Анна Орловська: «Важливо знайти те, від чого драйвить!» — Zametka — Новости Александрии

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

4 Comments

  Leave a Comment

  Ваш адрес email не будет опубликован.

  This div height required for enabling the sticky sidebar