Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

З 1 грудня діють зміни у реєстрації місця проживання

235 Views
З 1 грудня діють зміни у реєстрації місця проживання

Відтепер адміністративний збір за реєстрацію місця проживання у випадку, коли з моменту зняття з реєстрації пройшло не більше 30 календарних днів, становить 34,05 грн; коли термін перевищує 30 календарних днів з моменту зняття, — 56,75 грн. Сума адмінзбору розраховується відповідно до діючого законодавства та від розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Зміни вступають в силу з 1 грудня і діятимуть до кінця поточного року, повідомляє Центр надання адміністративних послуг Олександрії.

Крім того, відтепер реєстрація місця проживання особи, яка досягла 14 років, здійснюється за наявності паспорта (раніше особи до 16  років могли надати лише свідоцтво про народження).

Для реєстрації/декларування місця проживання дитини віком до 14 років, вперше, у разі якщо один із батьків є іноземцем чи особою без громадянства, обов’язково подається довідка про реєстрацію такої дитини громадянином України.

Раніше ми повідомляли: ЦНАП Олександрії генерує COVID-сертифікати — Zametka — Новости Александрии

У ЦНАПі працює безкоштовна гаряча лінія — Zametka — Новости Александрии

ЦНАП Олександрії застосовує шеринг — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar