Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

В Олександрії пройде круглий стіл з питань ефективності соціальних послуг

96 Views
В Олександрії пройде круглий стіл з питань ефективності соціальних послуг

У  понеділок, 31 січня, о 13.00, в Олександрії у приміщенні Інформаційно-туристичного центра і колишньої районної бібліотеки за адресою: вул. Шевченка, 66 відбудеться круглий стіл “Соціальне замовлення – ефективний механізм надання  соціальних послуг”. 

Учасники круглого столу, представники органів місцевого самоврядування, громадських організації, депутатського корпусу обговорять  проєкт “Положення про впровадження механізму надання соціальних послуг” та визначать   необхідні кроки  для впровадження соціального замовлення на території  Олександрійської ТГ.

Ключові завдання механізму  соціального замовлення —  покращувати якість соціальних послуг у громаді, створювати умови для розвитку громадського сектору та сприяти ефективному і спільному використанню бюджетних коштів.

  Положення розроблене в рамках  проєкту “Соціальне замовлення — якісні соціальні послуги у громаді”,що реалізується ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” в в межах проєкту «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини», що здійснює КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії.

Раніше ми повідомляли: Про школу проєктного менеджменту, бізнес-інкубатор і наше оточення — Zametka — Новости Александрии

«Я проти» стереотипів і за право вибору — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar