Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Володимир Ахріменко: «Вірте у себе і свої можливості»

224 Views
Володимир Ахріменко: «Вірте у себе і свої можливості»

З творчістю талановитого виконавця Володимира Ахріменка олександрійці познайомилися під час благодійних концертів, організатором яких була його громадська організація «Час для шоу». Усі, хто бачив його виступи, безумовно, оцінили виконавську майстерність, чудовий голос і вражаючі авторські пісні. Велика сцена явно для нього. В теперішніх непростих умовах Володимир знаходить можливості не зупинятися і рухатися вперед.

22-річний співак приїхав до Олександрії з Харкова. Співає змалечку, а наразі завершує навчання у магістратурі Харківської державної академії культури на факультеті музичного мистецтва за спеціальністю естрадний спів,  і планує вступати до аспірантури. Його викладачам є заслужена артистка України Людмила Кудрич.

Володимир Ахріменко: «Вірте у себе і свої можливості»

До війни Володимир Ахріменко працював культорганізатором та керівником вокального колективу в Будинку культури Золочівської селищної ради, заснував власну вокальну студію — Vocal studio VA.  Вихованці Володимира виконували як кавери, так і його авторські пісні.  Команда Vocal studio VA налічувала понад 40 учасників. До речі, Володимир спростовує стереотип, що співу можна навчити лише дітей та підлітків: серед його учнів є люди різного віку, навіть похилого. Вони брали участь у концертах і конкурсах, представляючи Vocal studio VA.

Усе змінилося після 24 лютого. У березні Володимир зі своєю великою родиною переїхав до Олександрії, де живе бабусин брат, який допоміг зняти житло. Родичі періодично їздять до Харкова, оскільки сумують за рідним містом, але потім, коли починаються сильні обстріли, вертаються до Олександрії.  Володимир не виїжджав жодного разу, і повертатися наразі не планує. Звичайно, дуже сумує за улюбленою роботою, за своїм колективом. Але життя вимагає вміння приймати зміни і бути вищим за обставини.

Адаптуватися в Олександрії було важко. Найскладнішим випробуванням став пошук роботи. Це питання і досі актуальне. Так і не працевлаштувавшись за профілем, Володимир продовжує викладати вокал на приватних уроках, у нього навіть з’явилися нові учні – двоє дітей і двоє дорослих. А ще він разом із другом – звукорежисером Ярославом Господом – заснував громадську організацію «Час для шоу», метою діяльності якої є розвиток української культури, музичної молоді, популяризація авторських пісень та організація концертів на підтримку ЗСУ.

Володимир Ахріменко: «Вірте у себе і свої можливості»

А почалося все з того, що волонтери запросили Володимира допомогти з організацією благодійного концерту і виступити на ньому. У процесі підготовки до заходу він познайомився з багатьма талановитими вокалістами і музикантами. І зрозумів, що теж хоче і може організовувати концерти.  І не просто з колонкою та мікрофоном, а справжнє шоу. Звідси і назва – «Час для шоу». Як переселенці можуть робити шоу, проживаючи на новому місці, де у них немає ані роботи, ані матеріальних можливостей? За допомогою спонсорів! Для Володимира і Ярослава спонсором став харківський нічний клуб «Галактика», де вони працювали до війни. Перший концерт вийшов дуже вдалим – видовищний і яскравий, він подарував глядачам піднесений настрій і зміцнив патріотичний дух. Організатори і учасники отримали задоволення і досвід, а в першу чергу – допомогли нашим захисникам, зібравши кошти.

Партнерами ГО «Час для шоу» є Харківська державна академія культури (ХДАК), Олександрійська міська рада, компанія Rent Event 21, ГО «Серце матері», БФ «Ангели допомоги»,  олександрійські художні колективи та виконавці. На кожному організованому ними заходу проводяться благодійні ярмарки.

Володимир Ахріменко: «Вірте у себе і свої можливості»

Благодійні концерти зі збором допомоги для Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб будуть проводитися і надалі, говорить Володимир. У цьому напрямку «Час для шоу» співпрацює із заступницею  Олександрійського міського голови Іриною Чемерис.

У Харкові, незважаючи на велику завантаженість, Ахріменко знаходив час для власної творчості – писав пісні. Одну з них він виконав 22 жовтня на «Дні довіри» у Приютівці. Вона справила на присутніх велике враження.

Володимир Ахріменко: «Вірте у себе і свої можливості»

Цілеспрямований,  налаштований на розвиток української культури, Володимир запрошує до спільноти «Час для шоу» молодь. Долучайтеся, підписуйтесь на сторінку громадської організації в  Інстаграм: @the_show_time_2.

Людям, які вимушено залишили місце проживання Володимир радить: «В жодному разі не опускати рук, займатися тим, у чому ви кращі, розвивати улюблену справу. Навіть якщо всі двері зачинені, продовжуйте стукати. Все одно хтось відчинить. Вірте в себе та свої можливості, у свій талант. Тоді і люди повірять у вас».

Володимир Ахріменко: «Вірте у себе і свої можливості»

Інтерв’ю записано під час мобілізаційного заходу «День довіри», який проведено 22 жовтня 2022 року з ініціативи ГО «Десяте квітня» в рамках проєкту з UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Читайте також: Богдан Бенюк: «Артист цікавий, коли випромінює позитив»

Переплетіння доль. Історія перша. Бабуся і онука

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar