Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Журналістка і телеведуча з Олександрії презентує свою четверту книгу

118 Views
Журналістка і телеведуча з Олександрії презентує свою четверту книгу

У п’ятницю, 6 серпня, о 16.00 у читальній залі Центральної міської бібліотеки на вулиці Г.Вусика, 41, свою нову книгу «Любов народжується в мовчанні» презентує письменниця, журналістка та телеведуча, інтернет-маркетолог та медіа-художниця, модель Аліна Росс.  

Українська романистка та маркетолог – авторка чотирьох книжок: “Дай мне знать, если все еще…” (“Let me know if you still…”), “21 кейс интернет-маркетолога”, “Два Ричарда” (“The 2 Richards”), “Любов народжується в мовчанні” (“Любовь рождается в молчании”). Роман “The 2 Richards” зайняв першу сходинку у ТОП-100 різдвяних романів Amazon. Глибина почуттів у романах авторки – не вигадка. Усе пережито та відчуто на власному досвіді. Книги Аліни Росс можна буде придбати на презентації. До речі, дві книги авторки перекладено англійською мовою.

Журналістка і телеведуча з Олександрії презентує свою четверту книгу

Аліна Кривенець народилася в Олександрії. У 10 років отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі прозових творів. За фахом Аліна — магістр української філології, закінчила Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка. Працювала журналістом на телеканалах «1+1», «Перший діловий».  У 2016 році створила власний інтернет-проект про бізнес «Откровенно PRO бизнес с Алиной Кривенец», відео якого можна переглянути на YouTube.

Раніше ми повідомляли: Мелодія мовчання і глибина слова: Аліна Шевченко презентувала другу книгу — Zametka — Новости Александрии

История, любовь и стихи – Вячеслав Чебышев презентовал книгу об Алексее Бржеском — Zametka — Новости Александрии

Жизнь и книга Фёдора Мержанова — Zametka — Новости Александрии

Книга про мегазірку — Zametka — Новости Александрии

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This div height required for enabling the sticky sidebar